Partnerské problémy
V každém partnerském vztahu či v manželství přijde jednou nějaká krize – období, kdy si méně rozumíme a více se hádáme, situace, kdy dojde ke ztrátě důvěry, pochybnosti, zda žijeme s tím pravým / tou pravou, pocity odcizení, někdy i zamilování se do někoho jiného.
Říká se, že je mnohem těžší něco vytvořit než rozbít. Proto bychom partnerskou krizi neměli brát jako znamení k rozchodu, ale jako signál, že něco nefunguje a my se pokusíme to napravit – změnit.
Vztahové problémy jsou asi nejčastějším důvodem návštěvy psychologa – psychoterapeuta. Své starosti je možné přijít probrat individuálně a nebo v páru, psycholog pomůže partnerům lép porozumět, co se vlastně v jejich vztahu děje, pomáhá o problému lépe komunikovat a lépe si tak uvědomit, co od toho druhého potřebuji, abych se ve vztahu cítil co nejlépe.
Jak se objednat na konzultaci:
Volejte na 608 178 543
Pokud sdělíte své časové možnosti a stručně popíšete, co potřebujete, pomůžeme vám vybrat terapeuta, který se věnuje vztahové problematice a případně nabízí párovou terapii.
Také můžete vyplnit kontaktní formulář:
Nejnovější článek
Trasování očima psychologů – proč málo trasujeme a jak to zlepšit
Princip trasování je jednoduchý – je potřeba co nejrychleji identifikovat a izolovat potenciálně nakažené osoby, které byly ve významném kontaktu s infekčním člověkem. Pokud se to podaří dostatečně rychle a efektivně, je možné úspěšně zamezit nekontrolovatelnému šíření nákazy Celý článek najdete na webu BISOP – zde Máte-li sami zkušenost s komunikací s hygienickou stanicí, můžete pomoci vyplněním anonymního dotazníku, data zpracuje BISOP pro zlepšení práce hygieny při trasování. Načítání…
Další články
Zajímá vás názor psychologa a psychoterapeuta Jana Kulhánka na to, kolik času bychom měli dětem dovolit trávit u počítače, televize, ale také u internetu? Jak toto mohou rodiče ovlivnit a jaké jsou důsledky nadměrného užívání médií dětmi? Co počítače a…
Sebevědomí dítěte a jejich rodičů – dětský psycholog Problémy se spánkem jsou zdánlivě běžnou součástí života moderního člověka. Lidé trpící poruchami spánku mají problém večer usnout i přesto, že se cítí unavení, často se v noci budí, nebo se vzbudí…
Jedna z mnoha definic popisuje rodinnou terapii jako přístup zaměřený na změnu symptomatického chování a na vztahové problémy v rodinných a sociálních systémech v souvislosti s psychickou poruchou nebo somatickým onemocněním jednotlivce nebo více členů rodiny. Předpokládáme, že na vzniku a průběhu nemoci se…