Partnerské problémy
V každém partnerském vztahu či v manželství přijde jednou nějaká krize – období, kdy si méně rozumíme a více se hádáme, situace, kdy dojde ke ztrátě důvěry, pochybnosti, zda žijeme s tím pravým / tou pravou, pocity odcizení, někdy i zamilování se do někoho jiného.
Říká se, že je mnohem těžší něco vytvořit než rozbít. Proto bychom partnerskou krizi neměli brát jako znamení k rozchodu, ale jako signál, že něco nefunguje a my se pokusíme to napravit – změnit.
Vztahové problémy jsou asi nejčastějším důvodem návštěvy psychologa – psychoterapeuta. Své starosti je možné přijít probrat individuálně a nebo v páru, psycholog pomůže partnerům lép porozumět, co se vlastně v jejich vztahu děje, pomáhá o problému lépe komunikovat a lépe si tak uvědomit, co od toho druhého potřebuji, abych se ve vztahu cítil co nejlépe.
Jak se objednat na konzultaci:
Volejte na 608 178 543
Pokud sdělíte své časové možnosti a stručně popíšete, co potřebujete, pomůžeme vám vybrat terapeuta, který se věnuje vztahové problematice a případně nabízí párovou terapii.
Také můžete vyplnit kontaktní formulář:
Nejnovější článek
Proč není dětem dobře
Rozhovory – proč není dětem dobře V posledních letech prudce vzrostl zájem o psychoterapii pro děti a dospívající. Důvodů je několik, více si o tom můžete přečíst v článku s odkazem na pomoc nebo poslechnout rozhovor na toto téma: Článek „Dětem není dobře“ Rozhovor v ProstorX
Další články
Šárka Míšková – registrovaný nutriční terapeut úprava hmotnosti a zdravý životní styl poruchy příjmu potravy úprava jídelníčku v těhotenství a po porodu úprava stravování jako součást léčby zdravotních komplikací Jsou pro vás Vánoce svátky jídla, kdy se v následujících měsících snažíte…
Psychologická pomoc, zejména pak psychoterapie, může pomoci pouze při dodržení profesionálního přístupu a etiky. Jedině tak může vzniknout osobní spolupráce na bázi vzájemné důvěry, která pomáhá řešit osobní problémy a léčit duševní poruchy. Dovlolím si zde citovat Etický kodex České…
Šárka Míšková nutriční speicalista v našem psychologickém centru Důležitá je pestrost ve stravě. Zkuste obohatit jídelníček netradičními přílohami jako jsou pohanka, jáhly, quinoa nebo bulgur. Luštěniny by se měly objevit 2x týdně. Alespoň 1x v týdnu by měla být zařazena…