Místo a kontakt

Naše Psychologické centrum PSYCHOTERAPIE ANDĚL snadno najdete

 • Naše psychologické centrum najdete v budově Ženské domovy na pražském Smíchově. Jde o lokalitu s výbornou dopravní dostupností v blízkosti stanice metra Anděl (trasa B), zastávek autobusu i tramvaje. Sousedící uatobusové nádraží Na Knížecí usnadňuje dostupnost našich služeb pro část mimopražské klientely.

  V nejbližším okolí budovy je k dispozici parkování – hlídané parkoviště hned za Ženskými domovy, bezplatné parkování v budově nákupního centra Nový Smíchov, 5 minut chůze od nás.

  Multifunkční semipatrová budova byla postavena ve třicátých letech 20. století ve funkcionalistickém stylu podle projektu architekta Josefa Hlaváčka. V budově Ženských domovů je pro veřejnost k dispozici restaurace a řada dalších služeb – lékaři, kosmetika, cestovní ruch, právní servis a další.

 • psychologické centrum psychoterapie anděl

Konzultace probíhají v příjemně zařízených pracovnách

 

 • pracovna psychologa a terapeuta

 • Pracovny terapeutů najdete ve 4. a 5. patře, jsou příjemně zařízeny tak, aby se naši klienta cítili během konzultace dostatečně konfortně. Osobní a profesionální přístup terapeutů z našeho týmu je samozřejmostí.

  Přesto že je psychologické centrum nestátním zdravotnickým zařízením, jsou pracovny řešeny tak, aby jste se v nich mohli nerušeně věnovat svým starostem a plně se soustředit na vlastní spolupráci s naším odborníkem.

   

 • Chcete se objednat na konzultaci?

 • Kde nás najdete

  psycholog psychoterapie qrŽenské domovy – 4. a 5. patro Ostrovského 253/3 Praha 5 – Smíchov

  Kdy se vám budeme věnovat

  Navštívit nás můžete v pracovní dny mezi 8.00 až 20.00, pracovní doba závisí na výběru terapeuta

  Na konzultaci je třeba se předem objednat

  Na psychologickou konzultaci, psychoterapii či nutriční poradenství je třeba se předem objednat. Můžete si vybrat terapeuta v profilech, vyplnit objednávkový formulář nebo nám zavolat a my vám rádi poradíme, ke komu se objednat. ordinace psychoterapie anděl