TOPlist

Místo a kontakt

Psychologické centrum PSYCHOTERAPIE ANDĚL je snadno dostupné

Naše psychologické centrum najdete v budově Ženské domovy na pražském Smíchově. Jde o lokalitu s výbornou dopravní dostupností v blízkosti stanice metra Anděl (trasa B), zastávek autobusu i tramvaje. Sousedící autobusové nádraží Na Knížecí usnadňuje dostupnost našich služeb pro část mimopražské klientely.

V nejbližším okolí budovy je k dispozici parkování – hlídané parkoviště hned za Ženskými domovy, bezplatné parkování v budově nákupního centra Nový Smíchov, 5 minut chůze od nás.

Multifunkční sedmipatrová budova byla postavena ve třicátých letech 20. století ve funkcionalistickém stylu podle projektu architekta Josefa Hlaváčka. V budově Ženských domovů je pro veřejnost k dispozici restaurace a řada dalších služeb – lékaři, kosmetika, cestovní ruch, právní servis a další.

psychologické centrum psychoterapie anděl

Pracovny terapeutů najdete ve 4. a 5. patře, jsou příjemně zařízeny tak, aby se naši klienta cítili během konzultace dostatečně konfortně. Osobní a profesionální přístup terapeutů z našeho týmu je samozřejmostí.

 

Přesto že je psychologické centrum nestátním zdravotnickým zařízením, jsou pracovny řešeny tak, aby jste se v nich mohli nerušeně věnovat svým starostem a plně se soustředit na vlastní spolupráci s naším odborníkem.

Bohužel mám plnou kapacitu

Kde nás najdete

Ženské domovy – 4. a 5. patro Ostrovského 253/3 Praha 5 – Smíchov

Kdy se vám budeme věnovat

Navštívit nás můžete v pracovní dny mezi 8.00 až 20.00, pracovní doba závisí na výběru terapeuta

Na konzultaci je třeba se předem objednat

Na psychologickou konzultaci, psychoterapii či nutriční poradenství je třeba se předem objednat. Můžete si vybrat terapeuta v profilech, vyplnit objednávkový formulář nebo nám zavolat a my vám rádi poradíme, ke komu se objednat. ordinace psychoterapie anděl