TOPlist

Jak pomůžeme

Je více možností, jak může psycholog či terapeut pomoci

Problémy či náročné životní situace, se kterými se na nás klienti obracejí, jsou různé. A my se snažíme nabídnout psychologickou pomoc, která nejlépe odpovídá povaze problému.

S čím potřebujete pomoci?

Máte starosti hlavně sami se sebou a potřebujete se v sobě lépe vyznat? Chystáte se poprvé vyhledat psychologickou pomoc a chcete zjistit, co můžete od této pomoci očekávat? Nacházíte se v partnerské krizi a potřebujete sami zjistit, jak dál? Trpíte depresemi, úzkostí či nutkavými myšlenkami a chcete na svém problému systematicky pracovat? Toto je několik příkladů, proč volit individuální formu psychoterapie a psychologického poradenství.

INDIVIDUÁLNÍ PSYCHOTERAPIE A PORADENSTVÍ

Máte partnerské problémy a nedaří se vám je řešit? Souhlasíte oba s tím, že chcete problémy zvládnout, ale nevíte jak? Má vaše dítě problémy nebo máte vy s ním starosti? Dostala se vaše rodina do náročné situace, se kterou potřebuje pomoci? Opět jde o několik příkladů, proč se objednat na párovou či rodinnou terapii.

PÁROVÁ TERAPIE

RODINNÁ TERAPIE

Trpíte velkou nejistotou v kontaktu s druhými lidmi? Máte nízké sebevědomí a bojíte se před druhými lidmi projevit? Chcete své starosti probrat s někým, kdo trpí něčím podobným? Chcete zlepšit své sebevědomí skrze práci s tělem? Pak vás může zajímat naše nabídka skupinových aktivit.

SKUPINOVÁ TERAPIE

Tým psychologů a terapeutů

Sami si můžete vybrat, ke komu se objednáte na konzultaci. Každý náš psycholog a terapeut má své specifické vzdělání a zaměření, pokud nám napíšete či zavoláte, rádi poradíme.