TOPlist

Chci se objednat na konzultaci

Jsme vám k dispozici každý pracovní den od 8.00 do 19.00 a během této doby se můžete také objednat do naší ambulance. Na psychoterapii, psychologické poradenství, diagnostiku či nutriční poradenství se můžete objednat telefonicky či emailem, telefonická komunikace je určitě rychlejší.

Pomoc s výběrem terapeuta a další informace o našem centru:

Pokud sdělíte své časové možnosti a stručně popíšete, co potřebujete, pomůžeme vám vybrat terapeuta, který by byl vzhledem ke své specializaci nejvhodnější pro řešení vašeho problému.

Chci si vybrat podle svého:

Přímé kontakty na psychoterapeuty a poradce

Podobně jako vpravo nahoře v rubrice „Náš tým“ i zde najdete přímé kontakty na naše psychology a poradce s odakzy na jejich profil. Můžete si tak sami vybrat, ke komu se objednat.

Vyhovuje mi první kontakt mailem:

Centrální email kontakt@psychoterapie-andel.cz

Svůj zájem o konzultaci můžete poslat také na naší emailovou adresu, ke které mají přístup pouze psychologové a poradci z našeho týmu. Podle povahy problému se vám pak některý z nich ozve zpět emailem nebo na telefonní číslo, pokud ho uvedete ve zprávě.

Přímé kontakty na terapeuty

Jak postupovat:

  • Kontaktujte nás  – nejlépe telefonicky nebo přes objednávkový formulář a dohodneme termín prvního setkání.
  • První setkání slouží zejména k obeznámení se s Vaším problémem a zvážení dalších možných způsobů práce.
  • Pokud Vám budou navržené možnosti vyhovovat, dohodneme se na systematické psychoterapii nebo jednorázových konzultacích. Počet konzultací závisí na Vaší potřebě a vzájemné dohodě.
  • Při dlouhodobější spolupráci domlouváme obvykle čtyři zkušební sezení, po nichž zhodnotíme a doladíme spolupráci.
  • Pokud se nemůžete na domluvené sezení dostavit (vždy jde o závaznou rezervaci termínu), je nutné to ohlásit telefonicky či přes SMS zprávu nejméně 48 hodin předem. V opačném případě je nutné sezení uhradit v plné výši.

Storno podmínky:

Objednaný termín konzultace je závazný jak pro terapeuta, tak samozřejmě i pro klienta. Pokud se klient rozhodne z nějakého důvodu objednaný termín zrušit, může tak samozřejmě učinit telefonicky či písemně. Pokud klient stornuje objednaný termín méně než 48 hodin před domluvenou konzultací nebo na termín prostě nedorazí, hradí sezení terapeutovi v plné výši, tedy částku 1500 Kč.

Klienti, kteří chodí na psychoterapii hrazenou zdravotní pojišťovnou, pošlou storno na účet 2401014306 / 2010, klienti na přímou platbu posílají storno psychoterapeutovi dle předchozí domluvy.

Bohužel mám plnou kapacitu

Kde nás najdete

Ženské domovy – 4. a 5. patro Ostrovského 253/3 Praha 5 – Smíchov

Kdy se vám budeme věnovat

Navštívit nás můžete v pracovní dny mezi 8.00 až 20.00, pracovní doba závisí na výběru terapeuta

Na konzultaci je třeba se předem objednat

Na psychologickou konzultaci, psychoterapii či nutriční poradenství je třeba se předem objednat. Můžete si vybrat terapeuta v profilech, vyplnit objednávkový formulář nebo nám zavolat a my vám rádi poradíme, ke komu se objednat. ordinace psychoterapie anděl